O nas

O nas

Profesjonalna organizacja zapaśnicza - IVITER WRESTLING zaczyna swoją działalność. To dopiero początek. Będziecie świadkami powstawania struktury, która w założeniu ma za zadanie zmienić rzeczywistość w sporcie. Nie widzimy żadnego powodu dla którego zapasy - ale również sambo, judo, ju-jitsu - to dyscypliny z których nie da się żyć, nie cieszą się analogiczną popularnością do piłki nożnej, boksu, mma, czy też siatkówki i piłki ręcznej. Wierzymy, że promowane przez nas dyscypliny mogą stać się popularne, trenowane masowo, chętnie oglądane przez kibiców przy odpowiedniej formie podania, promocji. Czeka nas ciężka praca, której jednak się kompletnie nie boimy.
IVITER Wrestling będzie odpowiadać za organizację turniejów, będziemy starali się zabezpieczać nagrody finansowe na nich, będziemy również organizować profesjonalne gale zapaśnicze z płatnymi transmisjami PPV. Pierwsza produkcja - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski U22 w zapasach w stylu wolnym z pulą nagród 34000zł. Druga produkcja - Otwarte Mistrzostwa Polski Sambo. Nie chcemy jeszcze się chwalić - ale myślę, że sami zobaczycie jak wyglądać będą te zawody i każdy wyciągnie wnioski dla siebie.
Wierzymy, że niesiemy zmianę, która jest niezbędna! Nie ma najmniejszego powodu dla którego na czas naszej gali zapaśniczej - nie będzie wolnych miejsc w restauracjach - tak, jak to się dzieje podczas ważnych gal bokserskich.
Czas wszystko pokaże! A my działamy! Wspierajcie nas - bardzo potrzebujemy wsparcia! Dziękujemy!
Iwo Czerniawski
IVITER WRESTLING

Zapisz się na naszą listę mailingową

The subscriber's email address.